T491D226M035AT Kemet TANTALUM CAPACITOR, 22UF 35V, 0.7 OHM, 0.2, 7343-31
Part Nnumber
T491D226M035AT
Description
TANTALUM CAPACITOR, 22UF 35V, 0.7 OHM, 0.2, 7343-31